Hakkımızda

As Auto Lastik uzman ekibi olarak hizmet kalitemizle tanışmanız için birmilyonnokta sitesine üyeliğimizi gerçekleştirdik. Jant ve oto lastik uygulamalarımız için edindiğimiz tecrübe sayesinde güvenilir ve kaliteli süreçlerimizi sizler için sürdürmekteyiz. İhtiyaçlarınıza yönelik özel olarak geliştirdiğimiz çözüm yöntemleriyle beklentilerinizi karşılamak istiyoruz. Sektörümüz içerisinde ön plana çıkmaktan dolayı da yüksek bir motivasyon eşliğinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kahramanmaraş oto lastik ve jant sektöründe yılların vermiş olduğu birikimle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Araç performansının maksimum düzeye çıkması adına güvenle donattığımız uygulamalarımızla fark yaratmayı sürdürüyoruz. Bununla beraber hizmet yelpazemizi de genişletmeyi ihmal etmemekteyiz. Ayrıca müşteri memnuniyeti konusunda son derece titiz davranarak, en ufak bir problem yaşamanızın bile önüne geçiyoruz.

Oldukça yüksek sayıda jant ve lastik seçeneğini değerli müşterilerimize uygun fiyatlar eşliğinde sunmaktayız. Bunun yanı sıra uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla son teknoloji ekipmanlar kullandığımızı bilmelisiniz. Bu sayede etkili ve hızlı destek sunma aşamasında sorun yaşamıyoruz. Lastik değişimiyle birlikte jant tamiri, rot balans ve dengeleme gibi pek çok hizmet seçeneğimizden yararlanarak, araçlarınızın güvenliğini koruyabilirsiniz.

İşletmemizde araçlarınızın periyodik bakımlarını yaptırma imkânına da sahipsiniz. Marka ve model fark etmeksizin tüm araçlarınızın en kaliteli şekilde kontrol edilmesi sonucunda elde etmek istediğiniz araç performansına çok geçmeden kavuşabilirsiniz. Siz de son derece kaliteli uygulamalarımız ve minimum düzeylerdeki fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Öne Çıkarılanlar

Dulkadiroğlu Periyodik Bakım

Dulkadiroğlu Periyodik lastik bakımı, araç sahipleri için önemli bir sorumluluktu

Dulkadiroğlu Lastik Tamiri

Dulkadiroğlu Lastik tamiri, araç sahiplerinin sıklıkla karşılaştığı bir sorun olan last

Dulkadiroğlu Far Ayarı

Dulkadiroğlu Far ayarı, bir aracın farlarının doğru bir şekilde hizalanmasını ve ayarlanmasını sağla

Yorumlar

Kaliteli ve Samimi hizmet. Yıllardır lastik hizmetlerini buradan alıyorum. Herkese tavsiye ederim.

Halil Sal

5 Yıldız

Allah razı olsun Kahramanmaraş'ta böyle usta ve gerçekten esnafligi benimsemiş insanlarda varmış.

İsmail Taş

5 Yıldız